Home
 

План дій Ради Європи для України на 2011-2014 роки

План дій Ради Європи для України на 2011-2014 роки

English version

8 листопада 2013, Київ

Тренінг для прокурорів – тренерів/викладачів з питань застосування КПК України через призму європейських стандартів (вступний курс)

Тренінг для прокурорів – тренерів/викладачів з питань застосування КПК України через призму європейських стандартів (вступний курс)

Завершився вступний курс тренінгу для прокурорів – тренерів/викладачів з питань застосування Кримінального процесуального кодексу України через призму європейських стандартів.

7-8 листопада 2013 року Офісом Ради Європи в Україні в рамках Проекту «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що впроваджується за фінансової підтримки Уряду Данії, було проведено вступний курс тренінгу для прокурорів – тренерів/викладачів на тему «Застосування Кримінального процесуального кодексу України через призму європейських стандартів». Захід був організований у співпраці з Генеральною прокуратурою України та Національною академією прокуратури України.

Тренінг став базовим курсом для групи прокурорів – тренерів/викладачів, відібраних Генеральною прокуратурою України з усіх регіонів України в рамках створення мережі прокурорів – тренерів/викладачів з метою застосування Кримінального процесуального кодексу України (КПК) у світлі практики Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) та передачі досвіду колегам на основі такого підходу.

Захід відкрили Ректор Національної академії прокуратури України Євген Блажівський і заступник Голови Офісу Ради Європи Олена Литвиненко. Тренерами виступили консультанти Ради Європи Джеремі Макбрайд, британський баристер, колишній голова Наукового комітету агентства ЄС з фундаментальних прав і Віталій Касько, адвокат, партнер юридичної компанії «Arzinger» в Україні, а також Наталія Марчук, суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Тренери висвітили основні стандарти Європейської конвенції з прав людини, що стосуються застосування норм КПК України і зупинилися на загальних проблемних питаннях застосування нового кримінально-процесуального законодавства, інтерпретуючи їх через призму практики Європейського суду з прав людини.

 

____________________

*Програма і матеріали заходу у додатку.

 

Фотозвіт з круглого столу

Тренінг для прокурорів – тренерів/викладачів з питань застосування КПК України через призму європейських стандартів (вступний курс) Тренінг для прокурорів – тренерів/викладачів з питань застосування КПК України через призму європейських стандартів (вступний курс) Тренінг для прокурорів – тренерів/викладачів з питань застосування КПК України через призму європейських стандартів (вступний курс) Тренінг для прокурорів – тренерів/викладачів з питань застосування КПК України через призму європейських стандартів (вступний курс) Тренінг для прокурорів – тренерів/викладачів з питань застосування КПК України через призму європейських стандартів (вступний курс)

 

Матеріали вступного курсу тренінгу

ПРОГРАМА тренінгу для прокурорів – тренерів/викладачів на тему: «Застосування Кримінального процесуального кодексу України через призму європейських стандартів». Вступний курс (283 Кб, PDF).

Віталій Касько. ГАРАНТІЇ ЗАПОБІГАННЯ ЖОРСТОКОМУ ПОВОДЖЕННЮ, ЇХ ВІДОБРАЖЕННЯ У КПК УКРАЇНИ 2012 РОКУ (381 Кб, PDF).

Віталій Касько. Проблемні питання в рішеннях ЄСПЛ проти України як передумова і джерело положень нового КПК України (229 Кб, PDF).

Віталій Касько. Право на повагу до приватного і сімейного життя, житла і кореспонденції (548 Кб, PDF).

Віталій Касько. Застосування КПК України відповідно до європейських стандартів. Угоди (256 Кб, PDF).

Джеремі МакБрайд. Правила доказів та доказування (602 Кб, PDF)

Джеремі МакБрайд. МЕХАНІЗМИ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ В РАМКАХ РАДИ ЄВРОПИ, ЄКПЛ ТА ЄСПЛ (653 Кб, PDF).

Джеремі МакБрайд. Основні принципи змагального кримінального процесу (622 Кб, PDF).

Джеремі МакБрайд. Захист права на свободу та особисту недоторканість відповідно до статті 5 ЄКПЛ (598 Кб, PDF).

Офіс Представника Генерального секретаря Ради Європи в Україні: тел.: +380 44 425 02 62