Home
     

«Підтримка в’язничної реформи в Україні»
Семінар «Поширення знань про Європейську концепцію пробації»,
м. Севастополь, 11-12 жовтня 2012

11-12 жовтня 2012 року в м. Севастополь було проведено семінар  «Поширення знань про Європейську концепцію пробації» у рамках проекту Ради Європи «Підтримка в’язничної реформи в Україні». У семінарі взяли участь близько 50 працівників кримінально-виконавчої інспекції південних областей України.

Перед учасниками семінару виступили:

Валерій Калівошко, начальник відділу організаційно-методичного забезпечення департаменту кримінально-виконавчої інспекції  та соціально-психологічної роботи з засудженими  ДПтСУ.
Доповідь на тему: «Роль та місце кримінально-виконавчої інспекції у виконанні кримінальних покарань в Україні».

Ану Мелкко, радник з питань утримання під вартою підрозділу поліції ООН, менеджер з питань кримінальних санкцій Агенції кримінальних санкцій Фінляндії (Фінляндія).
Доповіді: «Організація пробаційної роботи та застосування громадських санкцій і заходів – правові рамки, завдання та відповідальність служби пробації, досвід інших Європейських юрисдикцій» та «Застосування заходів громадського впливу: взаємодія між судовою системою та службою пробації в інших Європейських юрисдикціях».

Мартін Седдон, радник з пробації, консультант Ради Європи (Велика Британія).
Доповіді: «Загальні цілі та принципи пробації», «Правила з пробації Ради Європи», «Головні виклики та тенденції розвитку служб пробації», «Мета та застосування оцінки ризиків та потреб – досвід Сполученого Королівства в управлінні поведінкою правопорушників» та «Дослідження з оцінки ризиків та потреб правопорушників, проведеного в Харківській області».

Дмитро Ягунов, адвокат, кандидат наук з державного управління, член Наукової ради Державної пенітенціарної служби України, консультант Ради Європи.
Доповіді: «Концепція пробації: історичний розвиток, актуальні тенденції, проблеми та перспективи в Україні», «Правове підґрунтя впровадження пробації в Україні: концептуальні документи, проекти законів та чинне законодавство», «Загальні причини та умови, що призводять до вчинення повторних злочинів особами, що знаходяться на обліку в кримінально-виконавчій інспекції», «Нагляд за особами, звільненими умовно-достроково».

Володимир Санін, голова Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Доповідь: «Пілотні ініціативи та кращі практики співпраці між судом та відділом кримінально-виконавчої інспекції на етапі до винесення рішення у справі в Білоцерківському районі Київської області».

 
Офіс Представника Генерального секретаря Ради Європи в Україні: тел.: +380 44 425 02 62